^góra
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonZapraszamy do działu "Nowości" :-)

+48 32 455-91-99
bibliotekapszow@op.p

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów

zapraszamy

Grafika losowa

Brak grafik

Uwaga

Szanowni czytelnicy oraz uczestnicy imprez kulturalnych organizowanych przez książnicę. Informujemy, iż wykorzystujemy wasz wizerunek dla reklamy biblioteki na stronie WWW oraz w lokalnych gazetach. Jeżeli nie wyrażacie zgody na powielanie wizerunku proszę zgłosić się do bibliotekarzy o podpisanie stosownego oświadczenia.

Akadamia Orange

Biblioteka bierze udział
w programie
Akademia Orange
dla bibliotek

Aktualności

Mikołajkowe czytanie

Mikołajowe czytanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Bibliotekę odwiedziły dzieci w wieku od 2 do 7 lat wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami :-) Na spotkaniu było czytanie, prace plastyczne, tańce i zabawy, a na koniec słodki mały poczęstunek... Wszyscy dobrze się bawili :-)

Czytaj więcej: Mikołajkowe czytanie

Dobre...

Zapraszamy do zapoznania się z twórczością pochodzącego z Pszowa księdza profesora Jerzego Szymika, teologa, duszpasterza i poety. W naszych zbiorach posiadamy najnowszy tomik wierszy pt. "Dobre wino". Dla osób pragnących cieszyć się lekturą dzieł ks. Profesora zapraszamy do naszej Biblioteki :-)

Książki...

Koniec zeszłego tygodnia był dla nas bardzo radosny - otrzymaliśmy paczkę z książkami zdobytymi w akcji "Przerwa na wspólne czytanie" :-)

Kilka słów od organizatorów akcji pod którymi też się podpisujemy: "Akcja pokazała, jak ważne jest wspólne czytanie, ale nie tylko! Byliśmy świadkami niesamowitej lokalnej integracji i wspólnego dążenia do celu, które dało wszystkim uczestnikom masę pozytywnej energii."

Wszystkim głosującym na naszą Bibliotekę jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY :-)

Zapraszamy do "wspólnego czytania, bo czytanie to kochanie!"

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów