Aktualności
^góra
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonZapraszamy do działu "Nowości" :-)

+48 32 455-91-99
bibliotekapszow@op.p

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów

zapraszamy

Uwaga

Szanowni czytelnicy oraz uczestnicy imprez kulturalnych organizowanych przez książnicę. Informujemy, iż wykorzystujemy wasz wizerunek dla reklamy biblioteki na stronie WWW oraz w lokalnych gazetach. Jeżeli nie wyrażacie zgody na powielanie wizerunku proszę zgłosić się do bibliotekarzy o podpisanie stosownego oświadczenia.

Akadamia Orange

Biblioteka bierze udział
w programie
Akademia Orange
dla bibliotek

PITAX.PL

"Chidusz" dostępny jest dla czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki

Aktualności

Mikołajkowe czytanie

Mikołajowe czytanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Bibliotekę odwiedziły dzieci w wieku od 2 do 7 lat wraz z rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami :-) Na spotkaniu było czytanie, prace plastyczne, tańce i zabawy, a na koniec słodki mały poczęstunek... Wszyscy dobrze się bawili :-)

Czytaj więcej: Mikołajkowe czytanie

Dobre...

Zapraszamy do zapoznania się z twórczością pochodzącego z Pszowa księdza profesora Jerzego Szymika, teologa, duszpasterza i poety. W naszych zbiorach posiadamy najnowszy tomik wierszy pt. "Dobre wino". Dla osób pragnących cieszyć się lekturą dzieł ks. Profesora zapraszamy do naszej Biblioteki :-)

Książki...

Koniec zeszłego tygodnia był dla nas bardzo radosny - otrzymaliśmy paczkę z książkami zdobytymi w akcji "Przerwa na wspólne czytanie" :-)

Kilka słów od organizatorów akcji pod którymi też się podpisujemy: "Akcja pokazała, jak ważne jest wspólne czytanie, ale nie tylko! Byliśmy świadkami niesamowitej lokalnej integracji i wspólnego dążenia do celu, które dało wszystkim uczestnikom masę pozytywnej energii."

Wszystkim głosującym na naszą Bibliotekę jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY :-)

Zapraszamy do "wspólnego czytania, bo czytanie to kochanie!"

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów