ks. prof. Jerzy Szymik

31 października w naszej bibliotece mieliśmy zaszczyt gościć ks. prof. Jerzego Szymika na spotkaniu pt. "Wiersze o Pszowie (i nie tylko)".

Podczas spotkania odbyła się premiera nowego wiersza. Wysłuchaliśmy również wybranych przez samego Autora utworów, które wprowadziły nas w nastrój Wszystkich Świętych. Wieczorek był upiększony mini koncertem
w wykonaniu Natalii Pinior.

Ponadto wspomnieniom nie było końca. Uczestnicy wieczorku chętnie zadawali pytania, na które ks. Profesor odpowiadał z wielkim zaangażowaniem i zrozumieniem dla każdego.

Cieszymy się, że mieszkańcy przyjęli nasze zaproszenie na ten wieczór i przybyli w tak licznym gronie.

Serdecznie dziękujemy.