Targi książki

W dniach 27-30 października odbyły się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie na które wybrały się również pszowskie bibliotekarki. Targi promowały czytelnictwo i były otwarte dla publiczności, a w trakcie ich trwania wystawcy prowadzili sprzedaż detaliczną książek tradycyjnych i elektronicznych, jak i wszelkiego rodzaju akcesoriów czytelniczych.

Wystawcami były: wydawnictwa, hurtownie książek, księgarnie, instytucje kultury, stowarzyszenia związane z rynkiem książki w Polsce, dystrybutorzy mediów elektronicznych dedykowanych czytelnikom, drukarnie oraz producenci papieru.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza na której oprócz oferty wydawniczej polskich i zagranicznych wydawnictw odbywały się warsztaty i panele dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej, spotkania z autorami na stoiskach wydawców i w salach seminaryjnych, konkursy, wystawy.