Remigiusz Rączka

Pod koniec października odbyło się spotkanie z Remigiuszem Rączką podczas którego mogliśmy skosztować pyszne potrawy tj. sałatkę śledziową z winogronami oraz tort z krupnioka i szpinaku. Gotowanie było przeplatane ciekawostkami z "wielkiego kulinarnego świata", żartami oraz cennymi poradami kulinarnymi.

Przy okazji gotowania zapoznaliśmy się również z książkami p. Remigiusza pt. "Rączka gotuje na beztydziyń i świynta Jesień, Zima" oraz "Rączka gotuje na beztydziyń i świynta Wiosna, Lato".

Bardzo dziękujmy za liczny udział w spotkaniu oraz czekamy na kolejną książkę, która ma się ukazać przed świętami Bożego Narodzenia.