bibliotekapszow@op.pl

Zadzwoń po książkę

Od dnia 15 września 2009 r. Biblioteka Publiczna Miasta Pszów wprowadza do swojej oferty usługę „Zadzwoń po książkę”. Usługa skierowana jest do naszych czytelników, którzy z różnych powodów nie mogą przyjść do biblioteki. Usługa jest bezpłatna i polega na dostarczaniu przez pracowników Biblioteki zamówionych książek do domu czytelnika.

Zamówienia można składać telefonicznie pod nr (032) 455 91 99    w godzinach otwarcia Biblioteki.

Do skorzystania z oferty zapraszamy zarówno czytelników jak i osoby, które dopiero chcą zapisać się do Biblioteki!