mSAM_0435.JPG

Zadzwoń po książkę

Od dnia 15 września 2009 r. Biblioteka Publiczna Miasta Pszów wprowadza do swojej oferty usługę „Zadzwoń po książkę”. Usługa skierowana jest do osób starszych, niepełnosprawnych, które ze względy na swój stan zdrowia nie mają innej możliwości wypożyczenia materiałów bibliotecznych. Usługa jest bezpłatna i polega na dostarczaniu przez pracowników Biblioteki zamówionych książek lub czasopism do domu czytelnika.

Zamówienia można składać telefonicznie pod nr (032) 455 91 99    w godzinach otwarcia Biblioteki. Zamówienia będą dostarczane raz w tygodniu – w czwartki.

Do skorzystania z oferty zapraszamy zarówno czytelników jak i osoby, które dopiero chcą zapisać się do Biblioteki!

REGULAMIN  USŁUGI „ZADZWOŃ  PO  KSIĄŻKĘ”