^góra
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonZapraszamy na nasz FACEBOOK

+48 32 455-91-99
bibliotekapszow@op.pl

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów

zapraszamy

Uwaga

Szanowni czytelnicy oraz uczestnicy imprez kulturalnych organizowanych przez książnicę. Informujemy, iż wykorzystujemy wasz wizerunek dla reklamy biblioteki na stronie WWW oraz w lokalnych gazetach. Jeżeli nie wyrażacie zgody na powielanie wizerunku proszę zgłosić się do bibliotekarzy o podpisanie stosownego oświadczenia.

Akadamia Orange

Biblioteka bierze udział
w programie
Akademia Orange
dla bibliotek

PITAX.PL

"Chidusz" dostępny jest dla czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki

Aktualności

Konkurs recytatorski

19 marca 2018 r. w Bibliotece Publicznej Miasta Pszów odbył się Miejski Konkurs Recytatorski. Udział wzięli uczniowie Szkół Podstawowych i Gimnazjum w Pszowie. Repertuar był bardzo różnorodny. Wyróżnieni laureaci zakwalifikowali się do XIX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego.

Czytaj więcej: Konkurs recytatorski

Dla najmłodszych...

 Misia Marysia, rezolutna kilkuletnia dziewczynka, ma takie same przeżycia jak każde dziecko w jej wieku. Musi pożegnać pieluszkę, idzie do przedszkola, urządza urodziny, boi się ciemności, nie może się doczekać przyjścia na świat braciszka, złości się z byle powodu... Oczywiście, każda historyjka kończy się dobrze, problemy zostają rozwiązane, a dobre pomysły misi Marysi i jej rodziców sprawdzają się w praktyce. Maluchy razem z nią przeżywają wielkie radości i wzruszenia, uczą się nowych słówek i wyrażania własnych myśli, dorośli zaś, podpatrując mamę i tatę Koala, dowiadują się, jak mądrze pomóc maluchowi.

Zapraszamy najmłodszych czytelników do wypożyczania

serii książeczek o Marysi :-)

 

Zima trwa...

Zima zawitała do nas na dobre...temperatury -10 stopni, brakuje tylko więcej śniegu, żeby ulepić wieeeelkiego Bałwana...

W Bibliotece zrobiliśmy Bałwanka z kubeczków plastikowych i zaprosiliśmy Artystyczną Akademię Dzieci

i Młodzieży do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej: Zima trwa...

Biblioteka Publiczna Miasta Pszów